media-library
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

roko leni ukić-hrvatska-grčka

Go down

:worship: roko leni ukić-hrvatska-grčka

Post by Admin Mon Sep 10, 2007 8:25 am

HRVATSKI reprezentativac Roko Leni Ukić i izbornik Jasmin Repeša nisu djelovali previše razočarano nakon poraza Hrvatske od Grčke na Eurobasketu s 81-78.

"Ovo sigurno nije bila utakmici ''biti ili ne biti''. Uvijek je bolje pobijediti, za što smo i imali priliku. Pokazali smo da možemo ravnopravno igrati s Grcima, a dobili smo i Stanka Barača, važnog igrača za nadolazeće utakmice. Imali smo 13 razlike u 24. minuti, dobro smo odigrali drugu četvrtinu i prvih 5 minuta u trećoj. Izgubili smo utakmicu u zadnjih 5 minuta, a ne sa zadnjim šutem. Svi su protiv Grka igrali zonu, pa tako i mi, jer oni nemaju ekstra šutere s vanjskih pozicija." - kazao je hrvatski izbornik.

"No, u drugom poluvremenu su pogađali (Grci su u nastavku ubacili 8 trica, op.a.). Odigrali smo malo skupljenu zonsku obranu kako bi spriječili dodok lopte visokim igračima, posebno Papadopoulosu. Treba gledati dalje, podizati igru i samopouzdanje. Čeka nas Rusija, i u toj utakimici idemo na pobjedu. Ja sam od prvog dana umjereni optimist i nadam se da će sve završiti onako kako mi želimo." - dodao je.

"Lakše se diše nakon pobjede Portugala nad Izraelom. To nas nije opterećivalo, ušli smo u ovu utakmicu za željom na pobjedom. Primjenili smo tatički rizik da im pustimo šut, a oni su to i iskoristili, pogotovo Diamantidis. Još jednom smo pokazali koliko smo čudna ekipa. Protiv prvog favorita Španjolaca i europskih prvaka Grka smo odigrali odlično, a protiv Latvije i Izraela jako loše. Ne smijemo toliko razmišljati o imenu suparnika." - osvrnuo se na utakmicu Roko Leni Ukić.
Admin
Admin
Admin

Posts : 463
Join date : 2007-08-19
Age : 40
Location : zagreb

https://mp3download1.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum